Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Дорожня карта вступу до НАТО

Автор:

|

Липень 10, 2017

|

Рубрика:

Дорожня карта вступу до НАТО

У понеділок, 10 липня, у Києві відбулося чергове  засідання Комісії Україна – НАТО. Про її підсумки розповіли на спільній прес-конференції Президент України Петро Порошенко і Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберґ. Основна новина – під час Комісії оголошено про початок дискусії щодо запровадження Плану набуття членства для України.

Як зазначив Петро Порошенко, Україна має намір зосередитися на програмі реформ, необхідних для досягнення стандартів вступу до НАТО. Київ сподівається реалізувати всі необхідні для цього реформи до 2020 року і розраховує на підтримку партнерів.

Своєю чергою Єнс Столтенберґ заявив, що Росія продовжує агресивні дії проти України, однак НАТО і союзники Альянсу підтримують Україну і виступають на її боці. Він також додав, що мета його візиту до Києва – продемонструвати солідарність з нашою державою і надати їй підтримку в збереженні суверенітету та територіальної цілісності. Вкотре наголошено, що НАТО не визнає і ніколи не визнає незаконну і протиправну анексію Криму Росією.

Петро Порошенко і Єнс Столтенберґ обговорили також недавню хакерську атаку на українські банки, підприємства і установи. Генеральний секретар НАТО пообіцяв надати Україні необхідне обладнання, щоб з’ясувати, хто стояв за кібератаками, і забезпечити країну системою супутникового зв’язку для унеможливлення подальших кібер-атак.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply