Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Доповідь Мюллера за кілька годин стала бестселером на Amazon

Автор:

|

Квітень 19, 2019

|

Рубрика:

Доповідь Мюллера за кілька годин стала бестселером на Amazon

Доповідь спецпрокурора США Роберта Мюллера, про спроби Росії втрутитися у президентські вибори 2016 року була трансформована у книжкову версію й стала бестселером на Amazon. Про це повідомляє Daily Mail.

“Дві книжкові версії доповіді Мюллера продаються на Amazon, і одна з них вже стала бестселером”, – йдеться у повідомленні. Два американські видавництва Skyhorse та Scribner трансформували доповідь спецпрокурора у книжкову версію й продають їх відповідно за 9,20 доларів та 10,50 доларів США. Як повідомляє Daily Mail, найдешевша версія від Skyhorse стала бестселером за лічені години. Зазначається, що сама доповідь є безкоштовною, адже документ був у четвер вранці опублікований на сайті Мінюсту США, повідомляє Укрінформ.

Як повідомлялося, вчора генпрокурор США Вільям Барр представив публіці доповідь спецпрокурора США Роберта Мюллера, який у своєму розслідуванні детально описав спроби Росії втрутитися у президентські вибори 2016 року через хакерські злами, однак не знайшов жодних доказів можливої змови кампанії  Трампа з росіянами.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply