Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Допомога означає – безкоштовно

Автор:

|

Січень 16, 2018

|

Рубрика:

Допомога означає – безкоштовно

У вівторок, 16 січня, інтернет-видання «РБК-Україна» оприлюднило розлоге інтерв’ю з послом США у Києві Марі Йованович. Поміж інших питань у ньому йшлося і про надання Україні додаткових оборонних можливостей. Нагадаємо, що наприкінці грудня 2017 року стало відомо, що президент США Дональд Трамп санкціонував постачання українському війську протитанкових озброєнь, в тому числі і комплексів Javelin. Однак подробиці цього важливого кроку тоді висвітлені не були.

Марі Йованович повідомила, що залишилося виконати кілька процедурних моментів.   Зараз опрацьовуються їх деталі. У тому числі щодо погодження з Конгресом США та координації дій з урядом України.

Водночас висвітлено й дуже важливий для нашої держави аспект. Коли кореспондент поцікавився, чи доведеться укладати контракти з окремими виробниками озброєння, пані посол пояснила: «Зараз ми говоримо про оборонну допомогу, яка надається Україні від уряду Сполучених Штатів. Комерційні контракти і комерційні продажі – це зовсім інше питання». А на задане для конкретизації запитання, чи отримаємо ми це летальне озброєння абсолютно безкоштовно, пролунала однозначна відповідь: «Так».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply