Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Донецьку фільтрувальну станцію знову обстріляно

Автор:

|

Травень 19, 2018

|

Рубрика:

Донецьку фільтрувальну станцію знову обстріляно

Про це у суботу, 19 травня, повідомляє інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Ворожим вогнем пошкоджено хлоропровід, що поставило під загрозу життя працівників станції. Сайт комунального підприємства «Вода Донбасу» інформує також про пошкодження відкритого розподільного пристрою і двох трансформаторів. Відтак роботу станції довелося призупинити. А вона постачає водою 345 тис. осіб на сході України. Водозабезпечення Авдіївки наразі здійснюється з резервуарів. Запасів у них вистачить на три дні.

З оприлюдненого цього ж дня зведення прес-центру Об’єднаних сил дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська та підконтрольні їм бандформування продовжували бойові дії на всій лінії фронту. Окупанти здійснили 43 обстріли українських позицій. При цьому 10 разів застосовували заборонені Мінськими угодами види озброєння –  гармати калібру 152 та 122 міліметри та міномети.

Наші підрозділи адекватно реагували на провокації супротивної сторони. На щастя, учора не було втрат поміж українських військовослужбовців. За даними розвідки, знищено двох загарбників і трьох поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply