Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Дональду Трампу пропонують дорослішати

Автор:

|

Січень 06, 2017

|

Рубрика:

Дональду Трампу пропонують дорослішати

0106___04-2__gg

Інформаційні агенції повідомили про це 6 січня, посилаючись на інтерв’ю, яке дав телеканалу PBS чинний віце-президент США Джозеф Байден. На його думку, не вірити заявам про втручання росіян у президентські вибори – «абсолютне божевілля». Небажання обраного президента Дональда Трампа дослухатися до думки розвідки і спецслужб викликає справедливе занепокоєння. Адже реальність кібератак з боку Росії доводять матеріали, зібрані різними службами – від військової розвідки до Центрального розвідувального управління.

А у відповідь на запитання про випади Трампа у «Твіттері», Джозеф Байден сказав: «Дорослішай, Дональде, дорослішай. Настав час. Ти – президент. Настав час щось робити. Покажи нам, на що ти здатний».

Протягом кількох місяців Дональд Трамп брав під сумнів заяви американських розвідувальних служб про причетність Росії до кібератак. Учора чинному президентові Бараку Обамі була надана ​​доповідь про втручання ззовні у хід виборчої кампанії у США. Дональда Трампа повинні ознайомити із змістом цього документа сьогодні.

На світлині – Джозеф Байден.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply