Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Дональда Трампа вже вітають з перемогою

Автор:

|

Листопад 09, 2016

|

Рубрика:

Дональда Трампа вже вітають з перемогою

1109___05-1

Він зміг заручитися підтримкою щонайменше 278 голосів виборників у той час як для перемоги вистачає набрати 270. Кандидат від Демократичної партії США Гілларі Клінтон, яка ще кілька днів тому вважалася лідером виборчих перегонів, за даними CNN вже зателефонувала Дональду Трампу й визнала свою поразку. Сам він виступив з промовою, в якій закликав націю до згуртування, а не конфліктів, а також пообіцяв, що американська економіка буде зростати і стане найсильнішою в світі.

Зрозуміло, що одним з перших привітав Дональда Трампа з перемогою президент Росії Володимир Путін. За повідомленням прес-служби Кремля, він у своїй телеграмі висловив надію на спільну роботу щодо виведення російсько-американських відносин з кризового стану, вирішення актуальних питань міжнародного порядку денного та пошуку ефективних відповідей на виклики глобальної безпеки.

Провідні засоби масової інформації світу жваво коментують підсумки президентських виборів у США та намагаються спрогнозувати політичне майбутнє. Наприклад, британська Times шукає російський слід у перемозі Дональда Трампа. «Як Путін міг виграти перегони за місце у Білому домі», – під таким заголовком вийшла стаття оглядача Роджера Бойеса, повідомляє 9 листопада ВВС.

Світлина GETTY

 

.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply