Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Дональд Трапм і Twitter нерозлучні

Автор:

|

Липень 12, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трапм і Twitter нерозлучні

Любов чинного президента США до цієї соціальної мережі загальновідома. І сприймається доволі неоднозначно. Щораз більше людей закликають його припинити свою діяльність у Twitter. Над цим вже навіть доволі жорстко кепкують. 13 червня член Палати представників Конгресу США від Демократичної партії Майк Квіглі зареєстрував проект закону, який передбачає зберігання постів Дональда Трампа у Національному архіві. Через чотири дні команда одного американського сатиричного шоу відкрила у Нью-Йорку бібліотеку твітів президента США.  А респектабельна газета New York Post оприлюднила статтю під заголовком «Про «твіти» Трампа», де було лише три слова: «Зупинись. Просто зупинись».

Однак пристрасть залишається сильнішою, ніж громадська думка. Дональд Трамп, попри все, продовжує дописувати у соцмережу. А спілкуючись з кореспондентом The New York Times Magazine Марком Лейбовичем навіть заявив: «Це мій голос». Журналіст одразу підіграв йому (чи не жартома?), сказавши, що деколи пости президента у соцмережі «змістовніші за брифінги Білого дому».

А тепер через це свої захоплення пан президент може бути притягнутим до відповідальності. У середу, 12 липня, агенція «Укрінформ» з посиланням на ВВС повідомила, що семеро користувачів соцмережі Twitter подали до суду спільний позов проти Дональда Трампа. Вони вважають незаконним факт обмеження доступу їх аккаунтів до сторінки глави держави. Їх облікові записи були заблоковані президентом або його помічниками через глузливі чи критичні коментарі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply