Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Дональд Трамп звинувачує Україну

Автор:

|

Липень 25, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп звинувачує Україну

Цей хід чинного господаря Булого дому важко було передбачити і нелегко пояснити. Піднята нещодавно тема втручання української влади у минулорічні вибори президента США не видавалася аж настільки серйозною. Радше це була спроба певних кіл відвернути увагу від аналогічних, але незрівнянно більш масштабних, звинувачень на адресу Росії.

Аж раптом на своїй сторінці у мережі Twitter у вівторок, 25 липня, Дональд  Трамп написав: «Спроби України саботувати кампанію Трампа «потихеньку працювали, аби просунути Клінтон». Тож де розслідування генерального прокурора?». Оскільки написав це президент США, то можна вважати, що генпрокурор США отримав доручення розпочати розслідування з цього приводу.

Того ж дня на закид відреагувало Посольство України в США. На Twitter-сторінці нашого дипломатичного представництва вміщено ось цей лаконічний текст: «Відповідально заявляємо: Уряд України не допомагав жодному з кандидатів на виборах 2016». І нижче дописано: «Ми вдячні США за двопартійну підтримку України».

Навіть при тому, що твіти Дональда Трампа вже перестають сприйматися серйозно, ця ситуація викликає небезпідставну стурбованість.

Архівна світлина: торік перед президентськими виборами у США Петро Порошенко чомусь зустрічався лише з Гілларі Клінтон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply