Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Дональд Трамп застеріг Росію та Іран

Автор:

|

Вересень 04, 2018

|

Рубрика:

Дональд Трамп застеріг Росію та Іран

Президент США у вівторок, 4 вересня, зробив це через свою улюблену соціальну мережу Twitter. Йдеться тут про підготовку урядових військ Сирії до наступу на провінцію Ідліб, яка залишається оплотом поміркованих і радикальних угруповань, опозиційних чинній владі.

«Росіяни і іранці допустять серйозну гуманітарну помилку, прийнявши участь в цій потенційній людській трагедії. Сотні тисяч людей можуть бути вбиті. Не дозволяйте цьому статися», – написав Дональд Трамп. Раніше у серпні Рада Безпеки ООН на засіданні, присвяченому гуманітарній стуації у Сирії, теж застерегла від наслідків можливого наступу сирійської армії на Ідліб.

7 вересня в іранському Тебризі відбудеться тристоронній саміт з врегулювання становища в Сирії, в якому візьмуть участь Росія, Туреччина та Іран. У вересні 2017 року представники цих країн на переговорах в Астані домовилися про створення в Ідлібі зони деескалації під контролем Туреччини. Військовий конфлікт між режимом Башара Асада і різними угрупованнями його супротивників, а також терористичними формуваннями триває з 2011 року. Уже загинули сотні тисяч людей. Понад 5 мільйонів сирійців були вимушені покинути країну.

Світлина: наслідки авіаудару сирійської армії по Ідлібу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply