Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Дональд Трамп запевняє, що «нічого не здав»

Автор:

|

Липень 23, 2018

|

Рубрика:

Дональд Трамп запевняє, що «нічого не здав»

Президент США у понеділок, 23 липня, у своїй улюбленій мережі Twitter відповів усім, хто підозрює його в укладенні якихось таємних угод під час недавніх переговорів у форматі віч-на-віч з Володимиром Путіним. Запитання з приводу саміту лідерів США і Росії у Гельсінкі виникають навіть у однопартійців Дональда Трампа – республіканців.

«Я нічого не здав, ми в основному говорили про майбутні переваги для обох країн», – написав чинний господар Білого дому. Однак він далі ухиляється від точного опису ходу переговорів і не вдається у деталі, наголошує агенція Рейтер.

Після саміту в Гельсінкі Дональд Трамп заявив, що обговорив з Володимиром Путіним низку питань, включаючи зусилля з денуклеаризації Північної Кореї, мирний процес на Близькому Сході і кібератаки, але не повідомив жодних подробиць. Російські офіційні особи оголосили, що Володимир Путін зробив конкретні пропозиції Дональду Трампу під час переговорів про конфлікт в Україні.

Вищі посадові особи розвідки США і члени Конгресу заявили, що не знають змісту переговорів і не були поінформовані про їх перебіг.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply