Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Дональд Трамп виконує передвиборну обіцянку

Автор:

|

Січень 25, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп виконує передвиборну обіцянку

І робить це у перший тиждень свого президентства. Він уже розпорядився розпочати підготовку до будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Указ і розпорядження міністерству національної безпеки з цього приводу він підписав у середу, 25 січня.

Будівництво стіни входило в число передвиборних обіцянок нинішнього глави Білого дому. Він пояснював це наміром перешкодити нелегальній імміграції та торгівлі наркотиками. Споруда заввишки 12 метрів має стати найбільшим будівельним проектом, за який коли-небудь брався Дональд Трамп. За розрахунками компанії Bernstein Research, зведення стіни обійдеться американським платникам податків в суму від 15 до 25 мільярдів доларів, а витрати на її обслуговування становитимуть ще 3,5 мільярда доларів на рік.

В інтерв’ю телеканалу ABC News Дональд Трамп повідомив, що будівельні роботи будуть фінансуватися з бюджету США, але пізніше Мехіко компенсує їх на «100 відсотків». Високопосадовці мексиканської влада раніше заявили, що не будуть оплачувати витрат на будівництво стіни. Цікаво, хто тут дотримає обіцянки?

Світлини: АР та Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply