Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Дональд Трамп відвідав в Іраку військових США

Автор:

|

Грудень 26, 2018

|

Рубрика:

Дональд Трамп відвідав в Іраку військових США

Як повідомляє ABC News, президентський літак приземлився на авіабазі на захід від Багдада пізно ввечері 26 грудня. Американські ЗМІ відзначають, що Дональд Трамп вперше прибув до Іраку. А ще цей візит не був анонсований і виявився сюрпризом для американських солдатів.

Офіційний представник Білого дому Сара Сандерс уточнила, що Дональд Трамп і його дружина Меланія хотіли подякувати військовим за службу і привітати їх з Різдвом. У своєму виступі Дональд Трамп заявив присутнім, що у нього немає планів скорочувати військовий контингент в Іраку. На території цієї країни перебувають зараз кілька військових баз США. Чисельність контингенту може перевищувати п’ять тисяч людей.

19 грудня Президент США оголосив про виведення американських військових з Сирії протягом найближчих двох місяців. Цей крок викликав критику, як з боку союзників США, так і в Конгресі. Міністр оборони Джеймс Меттіс подав у відставку. Крім того, Дональд Трамп планує скорочення військовослужбовців в Афганістані з 14 до 7 тисяч осіб.

Світлина: президентське подружжя з групою військових США в Іраку, 26 грудня 2018 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply