Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Дональд Трамп, Twitter і спокійний сон людства

Автор:

|

Червень 13, 2018

|

Рубрика:

Дональд Трамп, Twitter і спокійний сон людства

Президент США у середу, 13 червня, ледь повернувшись із Сінгапура, де напередодні відбулася його зустріч з головою Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ином, одразу почав постити у своїй улюбленій соціальній мережі.

«Якраз приземлився – довга подорож, але тепер кожен може почувати себе набагато безпечніше, ніж у той день, коли я зайняв посаду. З Північної Кореї вже немає ядерної загрози», –  оптимістично заявив Дональд Трамп. .

У іншому тексті, вже не вперше, дісталося попереднику чинного господаря Білого дому. Мовляв, Барак Обама називав КНДР найбільшою і найнебезпечнішою проблемою. Але зараз, зазначив Дональд Трамп, у Північної Кореї є великий потенціал для майбутнього, і тому «можна спати спокійно».

Нагадаємо, що історична зустріч Дональда Трампа і Кім Чен Ина відбулася 12 червня в Сінгапурі. До цього жоден північнокорейський лідер не зустрічався з чинним президентом США. За підсумками переговорів підписано спільну декларацію, у якій КНДР зобов’язується відмовитися від ядерної зброї, а США пообіцяли припинити військові навчання з Південною Кореєю. Врешті, і в особистому плані співрозмовники сподобалися один одному.

Світлина АР: Дональд Трамп і Кім Чен Ин на зустрічі у Сінгапурі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply