Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 2, 2021

Дональд Трамп проти вакууму в Афганістані

Автор:

|

Серпень 22, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп проти вакууму в Афганістані

Про рішення Президента США щодо присутності там американських військ інтернет-портали повідомляють 22 серпня. Виступаючи на базі Форт-Майер, Дональд Трамп признався, що його першою реакцією на стан справ у Афганістані стала думка віддати наказ про виведення сил. Однак врешті він вирішив боротися до перемоги, а не повторювати помилки, зробленої в Іраку. Тепер господар Білого дому вважає, що поспішне виведення військ з Афганістану залишить там вакуум, який займуть терористи.

Ці міркування знайшли втілення в офіційному документі. Президент Дональд Трамп підписав нову стратегію США щодо Афганістану. Нею, зокрема, передбачене відправлення до цієї азіатської країни ще 4-х тисяч американських військових. Подробиці нової стратегії пан Трамп розкрив у згаданій промові, яку транслювало національне телебачення. У ній він також звернувся до влади Пакистану, заявивши, що США не будуть і далі миритися з тим, що ця країна є притулком для екстремістів.

Врешті американський президент повторив те, що вже казав не раз. Він очікує від союзників підтримки своєї стратегії і збільшення фінансування військових потреб нарівні зі Сполученими Штатами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply