Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Дональд Трамп проти слова «перезавантаження»

Автор:

|

Листопад 23, 2016

|

Рубрика:

Дональд Трамп проти слова «перезавантаження»

1123___04-1

Як відомо, впливова щоденна газета The New York Times під час цьогорічної президентської кампанії у США гостро критикувала кандидата-республіканця. У тому числі й за похвали на адресу Володимира Путіна та бадьорі заяви про наміри дружити з ним. Отож, після обрання Дональда Трампа виникла ідея провести його зустріч з журналістами видання. Здійснити цей намір виявилося непросто, кілька разів дату і час переносили. І ось 23 листопада в Україну надійшла  інформація, що новообраний президент напередодні таки відвідав NYT.

Дональд Трамп підтвердив, що після перемоги на виборах вже розмовляв з президентом Росії. Але уникнув подробиць. А далі з незрозумілих причин заперечив проти вживання терміну «перезавантаження» стосовно поліпшення відносин між США і Росією.

Водночас він підкреслено дистанціювався від радикального руху «альтернативних правих» (alt-right)), члени якого відсвяткували його обрання на пост президента США нацистським вітанням: «Я не визнаю їх і засуджую». Минулої суботи у Вашингтоні прихильники руху «альтернативних правих» святкували перемогу кандидата-республіканця і скандували «Хай живе Трамп!».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply