Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Дональд Трамп повернувся до теми виборів

Автор:

|

Травень 12, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп повернувся до теми виборів

Про це 12 травня повідомив сайт «Голос Америки». Пригадується, в об’єктивності результатів минулорічних президентських виборів сумнівалася Гілларі Клінтон, яка зазнала поразки. Досі точаться розмови про те, що на підсумки голосування ледь не вирішальний вплив мала Росія. Дональд Трапм усе це категорично відкидав. А тепер підписав указ про створення комісії з розслідування порушень на виборах!

Не так давно нинішній господар Білого дому заявляв, що на минулорічних виборах мільйони людей проголосували нелегально. І саме тому він програв за загальним числом голосів виборців. Проте, жодних аргументів на підтримку цієї версії так і не було наведено. Нагадаємо, що за прийнятою у США системою перемагає кандидат, за якого проголосувала більшість членів колегії вибірників, а не за підсумками підрахунку голосів виборців. Цей показник був кращим у Гілларі Клінтон.

Тим не менше, комісія, головою якої призначено віце-президента Майка Пенса, проведе аналіз заяв про порушення під час реєстрації та проведенні голосування по всій країні.

Світлина АР: виборці голосують на президентських виборах 2016 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply