Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Дональд Трамп подзвонив до Володимира Путіна

Автор:

|

Березень 20, 2018

|

Рубрика:

Дональд Трамп подзвонив до Володимира Путіна

Президент США, який у вівторок, 20 березня, приймав у Білому домі наслідного принца Саудівської Аравії Мохаммада бін Салмана, сказав журналістам, що телефонував своєму російському колезі, щоб привітати його з перемогою на виборах. Він також допустив можливу зустріч з ним «не у дуже далекому майбутньому» для обговорення питань гонки озброєнь, а також ситуації в Україні, Сирії та Північній Кореї.

Окрім того, Дональд Трамп наголосив, що гонка озброєнь між Росією і США «виходить з-під контролю … але ми ніколи не дозволимо будь-кому навіть наблизитися до того, що є у нас».

Інформацію про цю телефонну розмову вже підтвердили у Кремлі. Зокрема, повідомлено, що обговорювалася можлива організація зустрічі президентів, а в цілому діалог носив «конструктивний, діловий характер і був орієнтований на подолання проблем, що нагромадилися у російсько-американських відносинах». За твердженням прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова, співрозмовники не торкалися теми отруєння у Великій Британії колишнього розвідника Сергія Скрипаля, відповідальність за яке Лондон покладає на Москву.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply