Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Дональд Трамп отримує листи і протести

Автор:

|

Листопад 12, 2016

|

Рубрика:

Дональд Трамп отримує листи і протести

1112___05-1

Обраний цього тижня новий президент США заявив, що незабаром планує провести телефонну розмову з Володимиром Путіним. Як пише 12 листопада сайт ВВС, Дональд Трамп в інтерв’ю газеті Wall Street Journal повідомив, що отримав «прекрасний» лист від президента Росії. Найімовірніше, він має на увазі вітальну телеграму, відправлену вранці 9 листопада з Кремля. Його господар, вітаючи переможця виборів, намалював картину райдужних надій на завершення кризи російсько-американських відносин та вирішенням актуальних питань міжнародного порядку. Але у той сам день Дмитро Пєсков, прес-секретар Володимира Путіна, сказав журналістами, що його шеф не планує жодних контактів з Дональдом Трампом до його офіційного вступу на посаду глави держави. Тому обіцянка недалекої в часі телефонної розмови між обома політиками не вписуються у відому інформацію.

А тим часом поліція американського міста Портленд розслідує обставини стрілянини під час акції протесту проти перемоги на президентських виборах республіканця Дональда Трампа. Відомо, що один демонстрант отримав поранення. Імовірно, в нього вистрелили з автомобіля, що проїжджав повз місце акції.

На світлині: щоб розігнати протестувальників, поліція Портленда застосувала світлошумові гранати і сльозогінний газ (REUTERS).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply