Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Дональд Трамп має шанс побувати у Пхеньяні

Автор:

|

Червень 11, 2018

|

Рубрика:

Дональд Трамп має шанс побувати у Пхеньяні

Південнокорейська газета «Чунан ільбо» у понеділок, 11 червня, повідомляє, що Кім Чен Ин запропонував президенту США провести другий раунд саміту у липні в столиці Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР).

Не назване джерело видання твердить, що відповідне запрошення міститься в листі, який заступник північнокорейського лідера Кім Йон Чхоль передав Дональду Трампу 1 червня у Вашингтоні. А окрім того є інформація, що представники КНДР і США, крім саміту 12 червня у Сінгапурі, проведуть зустрічі у Нью-Йорку та Пханмунджомі, що на лінії розмежування у демілітаризованій зоні між двома Кореями. «Ми знаємо, що Північна Корея і США вже погодилися з проведенням таких самітів», – сказав співрозмовник «Чунан ільбо», не назвавши при цьому інших деталей.

Про те, що Кім Чен Ин запросив Дональда Трампа на другий раунд саміту в липні до Пхеньяна, повідомила також японська агенція «Кіодо» з посиланням на інформовані джерела у Сінгапурі. При цьому третій раунд переговорів глав держав, за цією ж інформацією, повинен відбутися у Вашингтоні у вересні. Правда, названо умову – «якщо консультації будуть проходити гладко і з’явиться велика можливість створення сторонами дорожньої карти для повної денуклеаризації Північної Кореї».

Нагадаємо, що перша зустріч Дональда Трампа і Кім Чен Ина відбудеться завтра, 12 червня, у Сінгапурі, куди обидва лідери прибули ще вчора.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply