Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Дональд Трамп і «чорна каса» Партії регіонів

Автор:

|

Серпень 15, 2016

|

Рубрика:

Дональд Трамп і «чорна каса» Партії регіонів

Tramp__

15 серпня стало відомо, що є вже і така тема. Про неї дізнаємося з сайту ВВС. Виявляється, респектабельна британська газета Financial Times описала зв’язки нинішнього кандидата у президенти США з бізнесменами колишнього Радянського Союзу. Начебто з їх допомогою він запустив бізнес-проекти в Туреччині, Польщі, Україні та Росії.

Але й це ще не все, бо раніше американська New York Times оприлюднила статтю, в якій йдеться про Пола Манафорта. Свого часу він був одним з основних радників президента-втікача Віктора Януковича, який переховується в Росії. А тепер Національне антикорупційне бюро України досліджує документи, в  яких реєструвалася «чорна бухгалтерія» Партії регіонів. Як твердять, там знайдено записи про здійснення в період з 2007-го по 2012 рік платежів готівкою на суму $12,7 млн ​Полу Манафорту, який нині активно допомагає Дональду Трампу.

Відтак менеджер виборчої кампанії Гілларі Клінтон зажадав від штабу Дональда Трампа розкрити всі зв’язки з Росією в світлі звинувачень, що пролунали в пресі.

На світлині: Пол Манафорт по ліву руку від Дональда Трампа.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply