Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Дональд Трамп готується до інавгурації

Автор:

|

Січень 19, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп готується до інавгурації

0119___08--1

Дня участі у ній обраний президент США 19 січня прибув до столиці США. Тобто – на день раніше. Його літак, переобладнаний в президентський, приземлився на знаменитій авіабазі Ендрюс поблизу Вашингтона.

Урочиста церемонія вступу на посаду обраних президента Дональда Трампа і віце-президента Майка Пенса відбудеться у п’ятницю. На ній будуть присутні їх попередники, що залишають посади – президент Барак Обама і віце-президент Джозеф Байден з сім’ями. Свою участь вже підтвердили екс-президенти США Джиммі Картер, Джордж Буш-молодший, Білл Клінтон, а також його дружина Гілларі, яка була суперницею Трампа на президентських виборах. Джордж Буш-старший і його дружина не зможуть взяти участь у церемонії за станом здоров’я. Близько 28 тисяч поліцейських вже зайняті гарантуванням безпеки.

За традицією, встановленою ще у 1933 році, перед вступом на посаду обрані президенти США відвідують службу в церкві Святого Іоанна напроти Білого дому. Після принесення присяги новий президент виступить з промовою, в якій викладе основні напрямки своєї політики. Після завершення інавгурації Дональд Трамп, Майкл Пенс і їх найближче оточення відвідають урочистий обід, на якому будуть присутні члени Конгресу США.

Світлина AFP: підготовка до церемонії у Вашингтоні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply