Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Домашня майстерня вибухівки

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Домашня майстерня вибухівки

Її британські правоохоронці знайшли у будинку Салмана Абеді. Як відомо, саме його підозрюють у скоєнні теракту в Манчестері. Як пише 25 травня «Європейська правда», у будинку ймовірного смертника вдалося виявити вдосталь складових, щоб виготовити додаткові бомби. Поліція не без підстав побоюється, що терорист міг встигнути створити більше вибухових пристроїв і їх можуть застосувати в терактах інші люди.

Крім того помічено, що механізм вибухівки схожий на той, який використали в Брюсселі у 2016 році. Експерти підтвердили, що бомбу вдалося пронести в рюкзаку.

Англія третій день не може оговтатися після цієї трагедії. Теракт на стадіоні «Манчестер-арена» смертник здійснив після концерту американської поп-співачки Аріани Гранде пізно ввечері у понеділок. Загинули 22 людини, 64 – поранені.

Відповідальність за злочин взяла на себе «Ісламська держава». Станом на 25 травня у цій справі вже затримано вісім осіб. У їх числі – одна жінка і 23-річний брат Салмана Абеді. Батько ймовірного смертника і його молодший брат також були затримані в Лівії.

Світлина: одне з не багатьох зображень Салмана Абеді, які вдалося розшукати поліцейським.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply