Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Добрий тесть нардепа Антона Геращенка

Автор:

|

Березень 27, 2018

|

Рубрика:

Добрий тесть нардепа Антона Геращенка

Про них обох у вівторок, 27 березня, розповідає журналістське розслідування, оприлюднене інтернет-виданням «bihus.info». З нього дізнаємося, що 62-річний Олексій Шамбур щомісяця сплачує по майже $3 тисячі за оренду квартири для родини своєї доньки Олесі й чинного народного депутата Антона Геращенка.

Як твердять, до квартири площею 190 квадратних метрів в одному з найвідоміших будинків у центрі Києва Геращенки вселилися позаторік. Тоді же ж Олексій Шамбур зареєструвався приватним підприємцем з «наукової діяльності» і почав фінансувати проживання депутатської сім’ї. Сам Антон Геращенко так прокоментував цю ситуацію: «У мене нема стільки грошей, щоб купувати таку квартиру. Орендуємо разом з тестем. Це наше спільне з тестем рішення, нас це влаштовує».

Втім, за даними, що є у розпорядженні журналістів, Олексій Шамбур постійно проживає в Полтаві, близько десяти років не отримував доходів, але з 2016 року заробив 270 тисяч гривень. Для пересічного українця це дуже пристойна сума – понад $10 тисяч. Але у розслідуванні сказано, що витрати на оренду квартири перевищують півтора мільйона гривень ($57 тисяч). Цей факт Антон Геращенко пояснив журналістам тим, що тесть оплачує квартиру з грошей, які наскладав. Але яким чином вони зароблені, сказати не зміг.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply