Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Доброволець АТО здійснив спробу самоспалення

Автор:

|

Липень 26, 2018

|

Рубрика:

Доброволець АТО здійснив спробу самоспалення

Це сталося у четвер, 26 липня, під час акції під Міністерством оборони України. Тут зібралися добровольці, які вимагають визнати їх рівноправними учасниками бойових дій. Колишній боєць Сергій Ульянов облив себе рідиною і підпалив. Присутні повалили його на землю й встигли вчасно погасити полум’я.

Як з’ясувалося згодом, протестувальник не постраждав. Його доставили до опікового відділення, де лікарі пришли до висновку, що шпиталізації чоловік не потребує і його відпустили додому.

Подію прокоментував у мережі Facebook начальник прес-служби Командування Сил спеціальних операцій Олексій Нікіфоров. Він повідомив, що Сергій Ульянов перед тим не раз погрожував себе підпалити. У червні він звернувся на «гарячу лінію» Міністерства оборони та попередив про акцію під будівлею оборонного відомства. Пізніше зареєстрував у міській державній адміністрації акцію самоспалення біля будівлі посольства США.

Сергій Ульянов звільнився з лав Збройних Сил України торік у вересні. Після цього позиється до оборонного відомства. Два суди завершилися для нього невдало. Саме зараз триває третій процес.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply