Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Добра звістка з Оттави

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

Добра звістка з Оттави

Сайт «Радіо Свобода» 15 лютого повідомив, що напередодні Нижня палата парламенту Канади ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Україною. З цього приводу посол України в Канаді Андрій Шевченко у мережі Тwitter написав: «Це більше, ніж торгова угода, –  знак солідарності і підтримки!»

Обидві держави підписали угоду про зону вільної торгівлі 11 липня 2016 року. У тексті, зокрема, передбачено, що Канада надасть технічну допомогу для модернізації української промисловості. Прописано там також асиметричну лібералізацію ринків товарів для захисту національних товаровиробників. Після того, як документ вступить у силу, Канада скасує мита на 99,9% українського імпорту, а Україна скасує 86% мита на імпорт з Канади. За подальшою процедурою угоду має підтримати Сенат і підписати генерал-губернатор Канади. А в Україні потрібна ратифікація Верховною Радою.

Посол Андрій Шевченко також повідомив, що після цього голосування зібралося на засідання правління парламентської групи дружби Канада – Україна (на світлині).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply