Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

До заблокованих у печері дітей дійдуть через шахти

Автор:

|

Липень 07, 2018

|

Рубрика:

До заблокованих у печері дітей дійдуть через шахти

Про це у суботу, 7 липня розповів керівник рятувальної операції Наронгсак Осоттанакорн. Для порятунку юних футболістів і їх тренера з печери в Таїланді вже пробурили понад сотню свердловин глибиною понад 400 метрів. Втім, наразі ще не вдалося встановити місце розташування печери, в якій знаходиться група заблокованих. Діти дуже слабкі для підводного плавання, тому їх хочуть спробувати підняти на поверхню через шахти, повідомляє агенція AFP. Тим часом, підлітки через військових моряків Таїланду передали своїм рідним записки з проханнями не хвилюватися.

Нагадаємо, що 12 юних футболістів і їх тренер сховалися 23 червня в печері Кхао Луанг від негоди та через підтоплення були відрізані від виходу. До пошукових робіт та рятувальної операції залучено міжнародну команду спелеологів. 6 липня про відправку інженерів в Таїланд для порятунку дітей заявив засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск.

До 1 липня в регіоні практично без перерви тривали мусонні дощі, наступного дня фахівці частково відкачали воду з печери. За словами рятувальників, школярів і їх тренера відокремлюють від виходу кілька кілометрів.

Світлина: учасники рятувальної операції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply