Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

До суду передали справу українського міністра

Автор:

|

Лютий 22, 2019

|

Рубрика:

До суду передали справу українського міністра

Повідомляючи у п’ятницю, 22 лютого, про цей факт, прес-служба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) чомусь не назвала імені міністра, вказуючи лише посаду: «Обвинувальний акт стосовно міністра інфраструктури, якому інкримінується незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації, скеровано до Солом’янського районного суду Києва для розгляду по суті».

Втім, зрозуміло, що йдеться про Володимира Омеляна, вихідця зі Львова, який був призначений на посаду міністра інфраструктури України у квітня 2016 року. 13 вересня 2018 року детективи НАБУ повідомили йому про підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) повідомляють, що «працюючи виключно на держслужбі, обвинувачений не міг заощадити достатньо коштів, щоб у 2015 році придбати новий автомобіль преміум класу за понад 1,4 млн гривень та зберігати готівкою 90 тисяч доларів та 25 тисяч євро».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply