Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

До Штатів завітає прем’єр Британії

Автор:

|

Січень 22, 2017

|

Рубрика:

До Штатів завітає прем’єр Британії

0122___07--1

Тереза Мей стане першим світовим лідером, що відвідає новообраного президента США Дональда Трампа. Він, як запевняють авторитетні засоби масової інформації, під час їх телефонної розмови попросив пані Мей приїхати «якнайшвидше». Станеться це у п’ятницю, 27 січня.

Очікують, що на цій зустрічі буде обговорено низку політичних проблем щодо НАТО, Євросоюзу та Росії. Та найголовнішим буде питання договору про вільну торгівлю після «BREXIT». Про це 22 січня повідомляє «ВВС». Тереза Мей нещодавно зазначила: «Він (Трамп – ред) вже сказав мені, що хотів би бачити стосунки між Великою Британією та США міцними та спрямованими на майбутнє». Хоч за її словами, вона вже дала зрозуміти, що деякі із заяв Дональда Трампа є неприпустимими. Тому, якщо американський президент скаже щось обурливе, пані британський прем’єр  не побоїться йому на це вказати. Особливо це стосується прав жінок.

Принагідно нагадаємо, що у суботу декількасот тисяч осіб у Вашингтоні вийшли на акції протесту з назвою «Марш жінок». Вони обурені ставленням нового президента США до прав жінок, які, на їх думку, зараз перебувають під загрозою. В солідарність із американськими учасниками акції схожі марші відбулися у сотнях різних міст світу.

Світлини: Reuters, PA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply