Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

До прибуття “гуманітарного конвою” випустять марки “Спасибі Путіну”

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

До прибуття “гуманітарного конвою” випустять марки “Спасибі Путіну”

SOCHI, RUSSIA - MARCH 16:  Russia President Vladimir Putin waves during the Sochi 2014 Paralympic Winter Games Closing Ceremony at Fisht Olympic Stadium on March 16, 2014 in Sochi, Russia.  (Photo by Hannah Peters/Getty Images)

На Донбасі планується випуск поштових марок: “Спасибі Росії”, а також “Дякую президенту Путіну”. Марки будуть випускати у зв’язку з прибуттям 50-го “гуманітарного конвою” з Росії на Донбас, повідомляє прес-центр ГУ розвідки Міноборони України. Прибуття на окуповані території Донбасу 50-го “гуманітарного” конвою російські пропагандисти використали, як привід для формування у населення почуття вдячності керівництву Росії за підтримку. Планом заходів пропаганди передбачається випуск марок: “Спасибі Росії”, а також з написом – “Спасибі президенту Путіну” та вручення марок особовому складу “гумконвоя” керівниками “ЛНР” і “ДНР”.

Нагадаємо, у складі колони 90 автомобілів, які везуть понад 1100 тонн “гуманітарних вантажів”. Російська сторона стверджує, що “основна маса вантажу — це продукти харчування, а також насіння та література”.

Росія направляє в зону бойових дій на Донбасі так звані “гуманітарні конвої” з серпня 2014 року. Насправді вони привозять на схід України боєприпаси, після їх прибуття бойовики з новою силою починають атакувати позиції військовослужбовців нашої країни.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply