Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

До пана Президента по амністію

Автор:

|

Травень 20, 2017

|

Рубрика:

До пана Президента по амністію

У суботу, 20 травня, з Контрактової площі Києва організовано виїхало близько 80-ти автомобілів, які попрямували до будинку Петра Порошенка, що у селищі міського типу Козин на Київщині. Цей автопробіг організатори назвали «Порошенку, підпиши амністію» Характеризуючи учасників дійства, «Українська правда» написала: «Всього в акції беруть участь близько 200 представників націоналістичних та праворадикальних організацій». Колону супроводжували правоохоронці.

Результативність акції викликала сумнів, бо Президента України у цей час не було вдома. Він перебував у Німеччині з робочим візитом, з якого не робили таємниці. І все ж біля воріт будинку глави держави відбувся невеликий мітинг. Промовці висунули вимогу підписати закон «Про амністію в 2016 році» з окремими пунктами щодо українських військових, прийнятий Верховною Радою 22 грудня 2016 року.

Окремі учасники акції запалили кілька димових шашок і фаєрів, однак швидко їх загасили. Порядком на прилеглій до будинку території забезпечили близько ста правоохоронців.

 

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply