Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

До отримання Томосу залишився один крок

Автор:

|

Листопад 29, 2018

|

Рубрика:

До отримання Томосу залишився один крок

Президент України Петро Порошенко у четвер, 29 листопада, заявив у телевізійному зверненні: «Ухвалено історичне рішення про утворення автокефальної Української Православної Церкви. Схвалено текст Томосу про надання незалежності Українській Церкві. Також прийнято рішення про скликання об’єднавчого Собору. Дату проведення його незабаром оголосить Вселенський Патріарх Варфоломій».

Цього ж дня директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко повідомив, що Вселенський Патріарх Варфоломій передасть Томос про автокефалію Української Православної Церкви (УПЦ) особисто її предстоятелю, який буде обраний. Тому наразі текст цього важливого і довгоочікуваного документа не може бути оприлюднений.

За словами Петра Порошенка, до завершення цього процесу залишився лише один крок. «Нашим православним ієрархам належить зібратися і провести об’єднавчий Собор. Обраному предстоятелю випаде честь отримати Томос із рук Вселенського Патріарха», – написав глава держави у мережі Тwitter.

Світлина: Вселенський Патріарх Варфоломій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply