Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

До Іловайська доставили ешелон з крупнокаліберними боєприпасами

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

До Іловайська доставили ешелон з крупнокаліберними боєприпасами

aratist self-proclaimed Donetsk People's Republic holds up a large-caliber bullet for the camera in Vuhlehirsk

До Іловайська прибув ешелон з різними видами боєприпасів, в тому числі, для великокаліберної артилерії.  Згідно з інформацією ГУР Міністерства оборони України, бойовики ДНР отримали в своє розпорядження цілий склад з різними видами боєприпасів, включаючи міни калібру 120 мм і снаряди для артилерії калібру 122 мм. Вантаж прибув з території Росії. Одержувачем є 1 перший армійський корпус ДНР.

Це в черговий раз підтверджує важливість великих залізничних вузлів, таких як Іловайськ та Дебальцеве, за які свого часу йшли запеклі і кровопролитні бої. Залізниця дозволяє поставляти військові вантажі в набагато більших кількостях, ніж автотранспорт. Крім того, вантажопідйомність залізничного вагона набагато вище, ніж у будь-якого вантажного автомобіля, за його допомогою можна перевозити навіть танки. Наявність залізничного вузла дозволяє не тільки доставляти ешелони, а й розвантажувати їх, не займаючи основної лінії. Раніше повідомлялося, що українські війська, відходячи від Дебальцеве, зруйнували залізничний вузол, але противнику вдалося його відновити, як мінімум, частково.

Нагадаємо, кілька днів тому Росія прийняла рішення частково вивести свої війська з Сирії, залишивши там 2 військові бази. В зв’язку з цим деякі експерти очікують нового витка ескалації на сході України. Тим більше що погодні умови вже найближчим часом дозволять зближуватися на мінімальну відстань і вести вогонь.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply