Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

До 7 років за опудало Володимира Путіна

Автор:

|

Січень 03, 2019

|

Рубрика:

До 7 років за опудало Володимира Путіна

У російському місті Пермі у четвер, 3 січня, затриманий активіст Олександр Шабарчин, що входить до місцевого штабу опозиційного політика Олексія Навального. У соцмережах повідомляють також про обшук в помешканні заарештованого, під час якого вилучено всю техніку.

Олександра Шабарчина допитували в Пермському управлінні Міністерства внутрішніх справ Росії, взяли підписку про невиїзд й відпустили. Окрім того, порушили кримінальне провадження за статтею «хуліганство, вчинене групою осіб». Як стало відомо, по цій же справі проходять ще два активісти.

Прихильники Олексія Навального провели у Пермі кілька дошкульних для влади акцій. Та найімовірніше тут йдеться про ту, що набула найбільшого розголосу. Торік у Пермі 11 листопада на перетині Комсомольського проспекту і вулиці Леніна з’явився манекен з портретом Володимира Путіна замість обличчя і двома написами російською мовою. На чолі – «Брехун», а на грудях – «Військовий злочинець Пиня В.В.».

Свою причетність до цього інциденту Олександр Шабарчин заперечує. Він зараз перебуває у статусі підозрюваного. Але якщо провину доведуть, то йому загрожує ув’язнення строком до семи років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply