Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Дніпряни вітають один одного з Новим роком!

Автор:

|

Квітень 19, 2017

|

Рубрика:

Дніпряни вітають один одного з Новим роком!

А все тому, що на місто цієї ночі випав рясний сніг. Однак жарти жартами, а насправді нічого веселого. 19 квітня у мережі Facebook мер Дніпра Борис Філатов повідомив про 2,6 тисячі дерев, повалених сильними поривами вітру. Він назвав ситуацію «стихійним лихом».

Місцева вдала вирішила до п’ятниці припинили заняття у школах. Остерігаються можливих підтоплень, бо у річці Дніпрі критично піднявся рівень води. Різко знизилася температура повітря, однак знову запустити опалення не так просто. На процес так званого «розповітрювання» системи теплопостачання потрібен принаймні тиждень. Не виключені перебої з електроенергією і водою. А на вулицях – транспортний колапс. Багато маршруток не вийшли на рейси, пасажири марно очікують на зупинках, а водії простоюють у заторах.

Від снігопадів потерпає і Харківщина. Тут сніг на дорогах області прибирають 150 одиниць техніки і 350 працівників. Розчищення розпочали 19 квітня одразу після півночі. На Мереф’янському напрямку через снігові замети на залізничних коліях виникла затримка руху поїздів на 30 хвилин. Поблизу Покотилівки обірвалися від снігу й вітру дроти, через це зупинилася електричка, що мала прибути до Харкова вранці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply