Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Для убивць журналіста вимагають смертної кари

Автор:

|

Січень 03, 2019

|

Рубрика:

Для убивць журналіста вимагають смертної кари

У столиці Саудівської Арвії Ер-Ріяді у четвер, 3 січня, почався судовий процес у справі 11 громадян країни, підозрюваних у вбивстві оглядача американської газети «The Washington Post» Джамаля Хашоґджі. Імена підсудних не розголошуються.

Вже у перший день слухань прокуратура виступила з вимогою засудити п’ятьох звинувачуваних до страти. Дата наступного засідання ще не призначена, сторона захисту попросила надати час для вивчення матеріалів справи. За інформацією генерального прокурора, до Туреччини були двічі скеровані запити про надання доказів, зібраних в консульстві в Стамбулі, але відповіді не отримано. Натомість Туреччина раніше повідомляла, що надала докази, і вимагала видати підозрюваних, щоб судити їх на своїй території. Тобто, за місцем скоєння злочину.

59-річний Джамаль Хашоґджі, який проживав у США, зник 2 жовтня після того, як увійшов в консульство Саудівської Аравії в Стамбулі, щоб отримати документи для одруження на громадянці Туреччини. Спочатку Ер-Ріяд заперечував вбивство журналіста, але через кілька тижнів після злочину визнав цей факт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply