Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Для тих, хто втікав від жахіть війни

Автор:

|

Квітень 07, 2017

|

Рубрика:

Для тих, хто втікав від жахіть війни

Німецький державник банк KfW надасть 25,5 мільйона євро ($27,2 мільйона) цільовим призначення на будівництво соціального житла для тимчасово переселених громадян. Виділення гранту здійснено у межах програми «Житло для внутрішньо переміщених осіб в Україні», яка починає діяти у 2018 році.

Цю новину повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, розповідаючи про завершення відповідних перемовин. На них сторони узгодили час початку робіт та основні терміни виконання. До кінця року планується завершити підготовчий етап. Основне тут –   напрацювати критерії, за якими вибиратимуть об’єкти будівництва. Дотримуючись їх, громадяни будуть подавати заявки на фінансування. А у четвертому кварталі поточного року повинно відбутися підписання уповноваженими представниками України та Німеччини міжурядової угоди за цим проектом.

У міністерстві наголосили, що дія програми не буде обмежуватися Донецькою, Луганською і прилеглими до них областями. Скористатися підтримкою німецьких партнерів зможуть переселенці, що знайшли прилисток у будь якому куточку України. Головними факторами названо якість заявленого проекту та спроможність громади підтримувати експлуатацію об’єкту надалі.

На світлині: перемовини з німецькими партнерами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply