Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Для чого повертаються на землю предків

Автор:

|

Жовтень 01, 2018

|

Рубрика:

Для чого повертаються на землю предків

На прес-конференції, що відбулася у понеділок, 1 жовтня, мер міста Глухова Сумської області Мішель Терещенко заявив про рішення скласти свої нинішні повноваження й балотуватися на посаду Президента України. Він вважає, що відставка з посади міського голови це не капітуляція, а виклик системі. На думку пана Терещенка, зараз поміж ймовірних кандидатів немає жодного, хто мав би політичну волю для зміни країни та боротьби з корупцією. Відтак він змушений балотуватися на цю посаду.

Зокрема, Мішель Терещенко наголосив: «Не для того я повертався до країни предків, відмовлявся від французького паспорту та отримував українське громадянство, щоб купка негідників, які привласнили собі українську державу, вижила мене з міста та країни моїх пращурів». Він також зазначив, що політичні сили, представлені в місцевих радах, не сприяють проведенню реформ на місцях, а навпаки, перешкоджають ефективній роботі. Тому залишатися далі на посаді міського голови немає сенсу, бо немає можливості впливати на процеси в місті й показувати результати своєї роботи.

Мішель Терещенко виріс у родині українських емігрантів у Франції. Його дід Михайло Терещенко був одним з найбагатших людей України й міністром Тимчасового уряду Росії. Після приходу до влади більшовиків змушений був виїхати на Захід. У 2003 році Мішель Терещенко вирішив переїхати до України і почав розвивати бізнес у Глухові. Через 12 років отримав українське громадянство, вирішив балотуватися на посаду міського голови Глухова і здобув переконливу перемогу, набравши 64,58 % голосів виборців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply