Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Для блага дітей з прифронтової зони

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Для блага  дітей з прифронтової зони

«Міст» вже писав про благодійний проект «Допомога йде», активну участь у якому бере оперативне командування «Схід» Збройних Сил України. Про чергову його добру справу розповідає facebook-сторінка прес-центру штабу АТО. 23 дитини з Ясиноватського району Донеччини відправлено до міста Запоріжжя. Тут вони пройдуть безкоштовне обстеження та лікування в обласній клінічній дитячій лікарні. Координатор проекту офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» Борис Кутовий наголосив, що лікування повністю безкоштовне. І щоб діти не сумували, з ними поїхали й батьки.

А бойові дії тривають. Як дізнаємося 25 травня з чергового зведення прес-центру штабу АТО, минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування 50 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому не раз використовували заборонене Мінськими угодами важке артилерійське озброєння. Наприклад, на Приморському напрямку, що залишається найбільш складним, бойовики гатили з мінометів двох калібрів, 122-міліметрових артилерійських систем, озброєння бойових машин піхоти (БМП). Загалом тут зафіксовано більше половини усіх ворожих обстрілів – 27.

На Донецькому напрямку далі найбільше потерпають ті передмістя Авдіївки, що наближені до лінії фронту. Окупанти вдалися до установок «Град». При цьому кілька ракет влучили у житлові квартали. Відносно спокійніше було на Луганському напрямку. Однак й тут терористи вдавалося до мінометів та озброєння бронетранспортерів (БТР).

Повідомлень про постраждалих мирних громадян не надходило. У лавах українських армійців поранено двох.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply