Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Для агента доступу Марії Бутіної прокуратура просить 18 місяців в’язниці

Автор:

|

Квітень 20, 2019

|

Рубрика:

Для агента доступу Марії Бутіної прокуратура просить 18 місяців в’язниці

Прокуратура США попросила засудити до 18 місяців в’язниці  росіянку Марію Бутіну, обвинувачену в роботі в якості іноземного агента без необхідної реєстрації , повідомляє CNN з посиланням на судові документи. Прокурори відзначили, що Бутіна не була ні традиційним шпигуном, ні «навченим розвідником». Обвинувачі вважають її «агентом доступу» – людиною, яка використовувалася  іноземним урядом, щоб спробувати встановити зворотний канал зв’язку через республіканські організації для спілкування і дипломатії. Вони відзначають, що якби росіянці вдалося це зробити, то було би завдано збитків політичним процесам в США, внутрішнім урядовим угодам і інтересам зовнішньої політики країни. Важливим моментом у справі є те, що на думку обвинувачення «розглянуті в даному випадку дії є частиною більш широкої схеми Росії зі збору інформації і встановлення відносин і каналів зв’язку, які можуть бути використані в інтересах Російської Федерації».

CNN відзначає, що в своїй записці про винесення вироку,  яка з’явилася напередодні, Бутіна попросила суд звільнити її з в’язниці та депортувати в Росію. Раніше держзвинувачення погодилося на депортацію Бутіної після того, як їй буде винесено вирок.

Марію Бутіну заарештували в США в липні минулого року. Крім діяльності в якості іноземного агента без відповідної реєстрації, їй також звинувачували у змові з метою просування російських інтересів, що вона визнала, пішовши на угоду зі слідством без судового процесу.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply