Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Дітей навчали вбивати кошенят

Автор:

|

Лютий 10, 2017

|

Рубрика:

Дітей навчали вбивати кошенят

Сайт «ВВС» повідомив 10 лютого, що одне з видавництв у Індії знімає з продажу шкільні підручники, у яких описано експеримент, пов’язаний з убивством кошеня. Щоб діти затямили, наскільки життєво важливим для кожного організму є повітря,  їм запропоновано взяти дві коробки, в одній з яких є отвори для повітря, в іншій – нема. Далі подано таку інструкцію: «Покладіть по маленькому кошеняті в кожну коробку. Закрийте коробки. Через деякий час відкрийте коробки. Що ви бачите? Кошеня в коробці без отворів померло». Як з’ясувалося, цей підручник з довкілля використовують у сотнях приватних шкіл. Так тривало, доки текст прочитав хтось з батьків і вдарив на сполох.

Індійські громадяни гнівно обговорюють цю новину у соціальних мережах. Найсуворішим реагуванням можна вважати пост користувача під ніком Thinking Indian, який у «Твіттері» запропонував людину, яка описала експеримент, посадити у коробку замість тварини. Не залишилися в стороні й активісти організацій, що займаються захистом тварин. Особлива небезпека полягає ще й у тому, що такі експерименти є небезпечними і для життя дітей. А раптом хтось з них спробує перевірити важливість повітря на собі чи на молодших братиках-сестричках!

Як заявив представник видавництва, книги вже відкликали з продажу, а виправлений підручник вийде в новому виданні наступного року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply