Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

Дірка у безпеці Королівського флоту

Автор:

|

Серпень 14, 2017

|

Рубрика:

Дірка у безпеці Королівського флоту

Її цілком випадково виявив власник звичайного безпілотного літального апарата, який вирішив відзняти з повітря найбільший британський авіаносець «Королева Єлизавета». Але дрон випадково сів на палубу. Про цей курйозний випадок повідомляє 14 серпня низка інтернет-порталів України з посиланням на ВВС.

Як твердить сам пілот, зазвичай безпілотники уникають посадки на металеві конструкції, для цього у них вбудована протиаварійна система. Однак, цей таки опустився на палубу. А коли вітер вщух, успішно піднявся у повітря й полетів геть. Але що найцікавіше, цього ніхто не помітив!

«Я міг би причепити на дрон три кілограми вибухівки Semtex і залишити її на палубі… Я міг бути ким завгодно. Моя помилка повинна відкрити очі на дірку в безпеці», – обурювався чоловік у розмові з журналістами, однак попросив не називати його імені.

За даними BBC, авіаносець «Королева Єлизавета» коштує 3 мільярди фунтів стерлінгів (майже $ 3,9 мільярда). Коли про інцидент стало відомо у Міністерстві оборони Великої Британії, його представник повідомив, що з цього приводу буде проведено розслідування.  До слова, у США Пентагон дозволив військовим збивати або примусово відключати дрони, які порушують безпілотну зону навколо військових баз чи створюють загрозу для об’єктів.

Світлини зроблено камерою дрона.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply