Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Діаспора підтримує освіту в Україні

Автор:

|

Вересень 28, 2017

|

Рубрика:

Діаспора підтримує освіту в Україні

Сайт «Голос Америки» 28 вересня повідомив, що дві засновані закордонними українцями неприбуткові організації вирішили об’єднати зусилля, щоб підтримати освітню галузь в Україні. Це Alumni Fund Ukraine («Фонд випускників України») з Швейцарії та Nova Ukraine із Сполучених Штатів.

Об’єднання Nova Ukraine має у США широку мережу контактів та великий досвід реалізації гуманітарних проектів в Україні. З грудня 2013 року українцям у США вдалося зібрати понад 100 тисяч доларів благочинних внесків. Співзасновник Nova Ukraine Нік Білогорський розповів, що жертводавці часто запитують, як вони можуть підтримати навчальні заклади в Україні. Тепер це стане можливим завдяки співпраці з Alumni Fund Ukraine. Адже ця організація об’єднує українських випускників і заохочує їх до підтримки альма-матер.

Alumni Fund Ukraine розбудовує мережу осередків в українських навчальних закладах та ставить за мету запровадити в Україні найкращі світові освітні практики. Українські випускники вже підтримали свої навчальні заклади через фонд сумою близько півмільйона гривень. Організація також співпрацює з українською платформою Prometheus, запускаючи масові безкоштовні онлайн-курси, націлені на виховання нового покоління інноваторів.

Президентка і співзасновниця «Фонду випускників України» Надія Варгола вважає співпрацю з Nova Ukraine великим кроком вперед. «Вірю, що разом ми зможемо зробити ще більше задля освітніх змін в Україні», – сказала вона.

Світлина з сайту «Голос Америки»: Надія Варгола на зустрічі з активними українцями у Сан-Франциско.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply