Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Деталі позапланової зустрічі президентів США і Росії

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Деталі позапланової зустрічі президентів США і Росії

Про них розповів сам Дональд Трамп в інтерв’ю The New York Times. Інтернет-портали України оприлюднили витяги з його тексту 20 липня. Нагадаємо, що вчора стало відомо про факт неформальної бесіди чинного господаря Білого дому з Володимиром Путіним під час вечері на саміті G20 в Гамбурзі. Деякі ЗМІ навіть назвали її «таємною» зустріччю двох лідерів.

Отож, Дональд Трамп пояснив, що його дружина Меланія сиділа під час вечері поруч з російським президентом на іншому кінці столу, і сказав, що перед десертом «пішов просто, щоб привітатися з Меланією, і заодно привітався з Путіним». Що стосується теми бесіди, то американський президент охарактеризував її так: «Насправді більшу частину часу ми жартували. Це була нетривала розмова, може хвилин 15. Просто говорили про різні речі. Насправді було дуже цікаво, ми поговорили про усиновлення».

Зауважимо, вчора повідомлялося, що розмова тривала приблизно годину. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що жодних таємних і секретних зустрічей не було, лише узгоджена дипломатичними каналами двостороння бесіда. Правда, потім на полях саміту лідери «неодноразово обмінювалися думками і фразами». А прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що «безглуздо» вважати, начебто Дональд Трамп міг провести таємні переговори з Володимиром Путіним під час вечері, де присутні понад 40 осіб.

Світлина Reuters: Дональд Трамп на урочистому прийомі для учасників саміту G20.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply