Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Десятки тисяч сирійців утікають від війни

Автор:

|

Березень 16, 2018

|

Рубрика:

Десятки тисяч сирійців утікають від війни

У п’ятницю, 16 березня, інтернет-видання ВСС розповіло, що на курдське місто Афрін, розташоване на півночі країни, триває наступ турецьких військових, а той сам час на півдні у Східній Гуті не припиняються бої між урядовими силами і повстанцями.

За даними активістів, близько 30 тисяч мешканців вже залишили Афрін. Надійшла інформація, що у п’ятницю внаслідок обстрілу турецькими військовими у місті загинули щонайменше 18 осіб, в тому числі п’ятеро дітей. Східну Гуту, де продовжують наступ урядові війська, учора покинули близько 20 тисяч осіб. А 16 березня жертвами авіаударів тут стали понад 30 осіб, між них шестеро дітей. Ще близько ста мирних жителів поранені. Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу порушень прав людини.

За сім років громадянського конфлікту у Сирії свої домівки залишили загалом майже 12 млн осіб. Близько 6,1 млн з них залишаються в Сирії, близько 5,6 млн втекли за кордон. Загальне число жертв (убитих або зниклих без весті) з березня 2011 року вже перевищило 400 тисяч осіб.

Світлини AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply