Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Десять загиблих за останню добу

Автор:

|

Січень 01, 2018

|

Рубрика:

Десять загиблих за останню добу

Таку сумну новину з охопленого антиурядовими протестами Ірану передав 1 січня сайт ВВС. А загалом з початку вуличних демонстрацій тут втратили життя вже щонайменше 12 осіб. Зокрема, у ніч на понеділок аж шість людей померли від вогнепальних поранень у Туйсеркані на заході Ірану. У невеликому адміністративному центрі Ізі на південному заході країни демонстранти били вікна в банках і не розходилися до півночі. Поліції довелося втрутитися для підтримки порядку і безпеки. При цьому в правоохоронних органах заперечують, що по демонстрантах був відкритий вогонь на ураження.

У понеділок, 1 січня, під час надзвичайного засідання меджлісу (так називається однопалатний парламент країни) президент Хасан Роухані заявив, що до антиурядових демонстрацій в Ірані призвело втручання третіх країн, в першу чергу Саудівської Аравії. На його думку, вороги розсерджені «успіхами і прогресом іранської нації і дали обітницю накликати на Іран регіональні проблеми».

Втім, вказавши на зовнішнє втручання, глави держави не виключив і низки внутрішніх дестабілізуючих факторів, в першу чергу, економічного характеру і пообіцяв активніше боротися з безробіттям, забрудненням повітря та інфляцією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply