Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Десять порушень у роботі російських пропагандистів

Автор:

|

Травень 21, 2018

|

Рубрика:

Десять порушень у роботі російських пропагандистів

Британський медіарегулятор Ofcom в понеділок, 21 травня, відкрив три нових розслідування проти російського телеканалу RT. Це попри те, що у квітні цього року вже було розпочато сім перевірок цього каналу. Таким чином загальне їх число сягнуло десяти.

Нові розслідування проводять в зв’язку з новинарними програмами RT від 26 квітня і 4 травня, а також програми Crosstalk від 20 квітня. За словами представниці Ofcom, регулятор побачив у цих випусках ознаки порушення принципу об’єктивності. Представник RT заявив, що телеканал взяв до відома інформацію про початок перевірок і має намір співпрацювати з регулятором впродовж розслідування.

Попередні сім розслідувань були пов’язані з висвітленням отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії у Солсбері. Телеканалу загрожувало відкликання ліцензії на мовлення, проте 13 травня Ofcom оголосив, що RT зможе продовжити роботу в країні.

Ця пропагандистська структура діє у Великій Британії з 2011 року. І відтоді Ofcom неодноразово звинувачував російський канал у порушенні кодексу мовлення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply