Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Десантний корабель США увійшов у Чорне море

Автор:

|

Березень 08, 2018

|

Рубрика:

Десантний корабель США увійшов у Чорне море

Про це у четвер, 8 березня, повідомляє інтернет-газета «Українська правда» з посиланням на прес-службу Шостого оперативного флоту ВМС США.

Корабель-док USS «Oak Hill» LSD 51 має на борту близько пів тисячі бійців 26-го експедиційної групи морської піхоти і наразі йде до берегів Румунії. Заплановано, що у чорноморському регіоні судно і морпіхи візьмуть участь у низці навчань.

«Ми маємо прекрасну можливість обмінятися тактикою, методами і процедурами з нашими союзниками. Це буде прекрасною відповіддю на кризу в цьому регіоні. Боєготовність партнерів життєво важлива для нас в досягненні успіху 6-го флоту США. Ми гостро усвідомлюємо, що тривала присутність сил флоту і морської піхоти у Чорному морі демонструє незмінну прихильність регіональній стабільності, безпеці на морі і колективному захисту наших союзників по НАТО», – цитує одеський сайт «Думська» слова командира 26-ї морської експедиційної групи полковника Фаррелла Дж. Саллівана.

Десантний корабель «Oak Hill» введений до складу флоту в червні 1996 року. Довжина судна 185 метрів, ширина – 26 метрів. Засоби доставляння морських піхотинців на берег – десантні катери на повітряній подушці й танки-амфібії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply