Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Держсекретар США: «Росіяни повинні забратися з Венесуели»

Автор:

|

Травень 05, 2019

|

Рубрика:

Держсекретар США: «Росіяни повинні забратися з Венесуели»

Підтримка керівництвом Росії режиму Ніколаса Мадуро в Венесуелі в розпал кризи влади порушує права громадян цієї країни. Про це заявив в ефірі американського телеканалу ABC державний секретар США Майк Помпео.

«Президент висловився гранично чітко, сказавши, що росіяни повинні забратися, – заявив держсекретар. – Ми хочемо, щоб це зробили всі країни, і серед них Іран, які втручаються у здійснення права народу Венесуели на відновлення демократії ». Сильніше за всіх режим Мадуро спирається на підтримку Куби, додав Майк Помпео, «без кубинців Мадуро не зміг би встояти».

Також держсекретар зазначив, що його країна готова застосувати «повний спектр заходів» щодо Венесуели. Але в першу чергу, за словами Майка Помпео, дипломатично і політично. Однак в разі погіршення ситуації американці готові розглянути можливість силового втручання, заявив чиновник під час телеінтерв’ю.

Розмова в телеефірі ABC News відбувся після того, як лідер опозиції і спікер Національних зборів Венесуели Хуан Гуайдо визнав невдалою спробу повалення Ніколаса Мадуро. Гуайдо заявив, що розраховував на підтримку армії, але сподівання виявилися марними.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply