Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

США готові зняти санкції з РФ за певних умов

Автор:

|

Березень 25, 2016

|

Рубрика:

США готові зняти санкції з РФ за певних умов

павр

США заявили про готовність зняти санкції з Росії при умові повного виконання мінських домовленостей. Про це на прес-конференції за підсумками переговорів з російським керівництвом у Москві розказав держсекретар США Джон Керрі.

У свою чергу, голова МЗС РФ Сергій Лавров підкреслив, що Москва і Вашингтон єдині в думці про те, що мінським угодам немає гідної альтернативи в контексті українського врегулювання.

«Незважаючи на деякі нюанси, у нас немає суттєвих розбіжностей у тому, що стосується відсутності альтернативи мінським домовленостям, у тому числі через їх виконання з допомогою прямого діалогу українського уряду з Донецьком і Луганськом», — підкреслив він.

У Москві ввечері 24 березня, відбулася зустріч президента Росії Володимира Путіна і Керрі. У розмові, що тривала чотири години, також брали участь помічник президента Росії Юрій Ушаков, міністр закордонних справ Сергій Лавров та посол США в Москві Джон Теффт. Темою розмови між держсекретарем США Джоном Керрі і російським президентом Володимиром Путіним стали ситуація в Сирії та Україні, а також доля української льотчиці Надії Савченко, яка згідно заяві держсекретаря США Джона Керрі повинна бути негайно відпущена Росією для повернення в Україну.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply