Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Державний переворот через соціальні мережі

Автор:

|

Квітень 24, 2017

|

Рубрика:

Державний переворот через соціальні мережі

Тільки не треба хвилюватися! Він не відбувся, невдалих революціонерів вдалося вчасно зупинити. Про це повідомила 24 квітня агенція «УНІАН» з посиланням на слова заступника міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна. Зокрема, він сказав: «В реєстрі судових рішень я бачив 6 вироків судової влади стосовно засудження осіб безпосередньо за пости «ВКонтакті».

Як твердить чиновник, там справді був склад злочину, адже автори закликали до повалення конституційного ладу. Також він вважає, що ці рішення суду «пов’язані між собою». Чи означає це, що засуджені попередньо змовлялися між собою, невідомо. Однак не викликає ані найменших сумнівів, що соціальні мережі вже стали засобом масової агітації і пропаганди. У тому числі й протиправного характеру.

Ще заступник міністра розповів, що одним із аспектів цих рішень є така схема – обвинувачений визнає свою провину і отримує умовний термін. А все тому, що система покарань за зловживання соціальними мережами ще не сформована. На думку Дмитра Золотухіна, зусиллями громадськості та влади цю сферу потрібно доопрацювати і створити механізм, який дозволить застосовувати вже наявні закони у таких справах.

Світлина: Дмитро Золотухін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply